• Регион / Северозапад • Крими • 127 • 0
Заловиха мъж, шофирал чужд автомобил след употреба на алкохол
На 18 юни, е образувано бързо производство по описа на РУ-Белоградчик срещу 21-годишен мъж от село Карбинци, за управление на лек автомобил "Фолксваген Голф", чужда собственост, след употреба на алкохол.
При тестване с дрегер пробата на водача отчела показание 2,02 промила. Мъжът отказал да даде проба за изследване във ФСМП-Белоградчик.
