© личен архив

Родените 2010 година са втори във временното класиране след натрупани две победи. Малките „железничари” победиха „Олимпиец” (София) с категоричното 6:1 в първата среща. Два гола отбелязаха новото попълнение Венелин Николаев, Михаил Карашлийски и Теодор Симеонов, а веднъж се разписа Иван Николов.

Във втория двубой момчетата на Стоян Стоянов надиграха с класическото 3:0 състава на „София спорт”. Венелин Николаев вкара два гола, а едно попадение добави Теодор Симеонов.

Другата формация на „железничарите”, родени 2007 година, спечелиха първата среща с „Олимпиец” (София) с 2:1. Мездренчани бяха по-добрия отбор, но имаха малшанс, пропускайки 5 чисти положения за гол. Софиянци откриха резултата в 50-ата минута, а веднага след това Владимир Йолов изравни. Крайният резултат оформи Стефан Тасев след самостоятелен рейд в последната минута на мача.

Момчетата на Владимир Найденов допуснаха поражение във втория си двубой. Срещата бе равностойна, но тима на „Шумен” бе по-точен и победи с 2:1. Попадението за мездренчани отбеляза Никола Маринов директно от корнер.

Следващите двубои за двете формации на „Локомотив” са на 19 февруари. Възпитаниците на Стоян Стоянов се изправят срещу състава на „Арда” (Кърджали), а момчетата на Влади Найденов – срещу домакина „Вихрен” (Сандански).