Дясното крило Михаил Иванов изведе домакините напред в резултата с удар от непосредствена близост още във 2-ата мин. на мача. Само 5 мин. по-късно обаче нападателят на гостите Петър Поповски се възползва от грешка в отбраната на локомотивци и възстанови равенството - 1:1.

В 10-ата мин. Рич Данов стреля неспасяемо от границата на наказателното поле за 2:1, а в предпоследната минута на първото полувреме Михаил Иванов намери непокрит в пеналта Владислав Андреев, който покачи на 3:1.

След почивката локомотивци вкараха още шест безответни гола. Най-наред в 48-ата мин. Рич Данов изпълни перфектно пряк свободен удар за 4:1, в 54-ата мин. капитанът Александър Лазаров бе точен за 5:1, а в 57-ата мин. Цветелин Иванов засече центриране от корнер на Данов за 6:1.

Две минути по-късно влезлият като смяна Теодор Вишински си изработи дузпа, която реализира за 7:1. В 67-ата се разписа още една от резервите - Милен Милчов за 8:1, а крайното 9:1 фиксира отново голмайсторът на отбора Рич Данов, с което оформи и своя хеттрик в мача.

ОФК Локомотив U 15 (Мездра) игра в състав: Станимир Николовски (54 мин. Александър Ангелов), Александър Кожухарски (36 мин. Владислав Стефанов), Николай Тошков, Лъчезар Минчев, Цветелин Иванов, Рич Данов, Александър Лазаров (кап.), Константин Здравков (36 мин. Теодор Вишински), Владислав Андреев (48 мин. Марио Йолов), Михаил Иванов, Тихомир Петровски (51 мин. Милен Милчов); треньор: Иван Георгиев-Саки.

Едноличен лидер в класирането е Ботев (Враца) с 28 т. Второ-трето място делят Любимец (Търнава) и Локо (Мездра) с по 21 т., но търнавчани са с по-добри допълнителни показатели (победа с 5:1 в директния двубой между двата отбора).

В следващия кръг ОФК Локомотив U15 гостува на Скала 2015 (Оселна). Двубоят е идната събота, 24 март, от 10:00 часа на стадиона в Зверино.