„Левски“ откри резултата в 20-та минута. Малко по-късно гостите изравниха от фаул, изпълнен от Кристиян Димитров.

Само за пет минути, в 35-та и 40-та минута, голмайсторът на юношите младша възраст на „Локомотив“ – Иван Кирилов отбеляза две попадения, правейки пълен обрат в мача.

„Сините“ успяха да върнат едно попадение в 70-та минута.

До края на срещата не паднаха повече голове и проверката завърши 3:2 в полза на мездренчани.

За „Локомотив“ играха: Цветелин Ставрев, Ваньо Иванов, Николай Ганчев (кап.), Йоан Цанев, Васил Сапунджиев, Михаил Бешев, Иван Кирилов, Кристиян Димитров, Сергей Георгиев, Иван Велчев и Милен Илиев (Христо Георгиев, Деян Иванов, Ивайло Бояджиев, Светослав Валериев, Гроздан Илиев, Кристиян Йотов, Асен Русинов и Николай Иванов)

Следващата проверка за „железничарите“ е срещу „Оборище“ (Панагюрище). Мачът е на 27-ми януари в столичния кв. Драгалевци.