В изключително слаб мач, отборът на Локомотив (Мз) загуби с 0:3 от гостуващия Локомотив (ГО). Срещата започна с бързо темпо, наложено от гостите, които подсказаха, че са дошли с една единствена цел да спечелят трите точки. Още в 12 минута, след грешка в защитата на мездренчани, горнооряховчени пропуснаха да открият резултата. Последва груб фаул на осмицата на домакините – Гроздан Илиев, който бе декориран с жълта картон от главния рефер. Постепенно гостите вдигнаха оборотите и притиснаха домакините в собствената им половина.

Така в 23 м след поредна груба грешка в защитата, играч на горнооряховчани нахлу отляво, центрира остро към непокрития Кристиян Дечев, който с точен удар в десния ъгъл на вратата откри резултата. Последваха силни минути и натиск за гостите, който бе материализиран в 37 м. от Георги Колев за 0:2.

След второто попадение домакините се стреснаха и опитаха да се противопоставят на пресата от страна на гостите и само две минути след гола, удар на Ив. Аспарухов разтресе страничната греда. Това бе и най-чистото положение за мездренчани. При последвалата контра на гостите защитата на домакините отново проспа подаването към непокрития Георги Колев, който необезпокояван от никого, простреля с глава за трети път стража Локо(Мз) в 40 мин.

Второто полувреме започна с повече хъс от страна на домакините, но в играта им липсваше идея и точност. Постепенно играта се изнерви и се накъса от множество нарушение и от двата тима. Наставникът на Мездра Н. Христозов направи няколко смени и играта на възпитаниците му малко живна, но бе хаотична и безидейна. Все пак домакините имаха няколко възможности да отбележат поне почетно попадение, но защитата на гостите бе бетонирана и не допусна грешка.