Пилотът на домакините спечели битката в „дивизия 1”, изпреварвайки съотборниците си Емил Минчев (Субару Джъсти) и Минчо Борисов (Субару Импреза). Подгласници на Йончев в „дивизия 2” с предно предаване станаха Пламен Цветанов (Опел Астра) и Валери Димитров (Тойота Корола) и двамата от Старт М (Криводол).

В „дивизия 3” със задно предаване на първите две места се класираха представителите на домакините Цветелин Велков и Методи Тодоров-Муто (БМВ), трети се нареди Андрей Стефанов от Ара Моторспорт (Лада).
В клас „Лада” място на подиума намериха Цветелин Велков, Андрей Стефанов и Любомир Кючуков от Ара Моторспорт. Отборен победител на писта „Строител” стана първият тим на Старт М (Криводол), пред втория тимна домакините и АМК Ботевград.
В генералното класиране Старт М (Криводол) е водач с 90 точки, пред АМК Ботевград 73 т. и Жико Моторспорт 63 т.