Във финалното класиране в Дивизия 3 победител стана Методи Тодоров от АСК "Старт М Криводол", следван от своя съотборник Цветелин Велков и Георги Кардашлиев от отбора на "Враца Дрифт Тийм".

В Дивизия 2 пръв финишира Ивайло Йончев от АМК Ботевград, пред Георги Василев (АСК "Старт М Криводол 2") и Светослав Миков от АМК Ботевград.

В Девизия 1 призьори станаха Мирослав Цветанов, Александър Томов и Антон Хайтов, и тримата от от АСК "Жико Моторспорт" - Видин.

В отборното класиране първи е АСК "Старт М Криводол", втори - АСК "Жико Моторспорт" - Видин, а трети - АСК "Старт М Криводол 2".

Тази година Купа "Лада" бе връчена на Цветелин Велков от АСК "Старт М Криводол" и на Момчил Младенов и Данко Алексиев, състезатели от АСК "Старт М Криводол 2".