"Локомотив" си осигури комфортен аванс още до почивката. Ваньо Иванов откри резултата в средата на първата част. Васил Сапунджиев удвои, а капитанът Васил Калоянов направи резултата класически в края на полувремето.

През втората част гостите продължиха своето превъзходство. Кристиян Димитров вкара за 0:4. Влезлият като резерва Антоан Драгомиров покачи на 0:5. Де Соуса реализира единственото попадение за домакините от Дреновец.

Крайният резултат оформи Кристиян Йотов.

"Локомотив": Христо Георгиев, Васил Сапунджиев, Деян Иванов, Йоан Цанев, Ваньо Иванов, Гроздан Иванов, Михаил Бешев, Асен Русинов, Александър Стоянов, Кристиян Димитров, Васил Калоянов (к.) Като смени в игра се появиха Светослав Валериев, Иван Кирилов, Николай Велинов и Кристиян Йотов
старши треньор: Николай Христозов

"Дреновец": Ивайло Сайков, Деян Захариев, Денис Николов, Теодор Тошев, Филип Георгиев, Ангел Каишев (к.), Александър Кирилов, Патрик Калчев, Антон Петров, Велислав Петров, Емануел Де Соуса
старши треньор: Александър Любомиров

След този успех "железничарите" заемат осмото място във временното класиране с актив от 12 точки и голова разлика 17-19.

В следващия кръг "Локомотив" приема тима на "Ювентус" (Малчика). Срещата е на 21-ви октомври от 16:00 часа.