Карианци започнаха по-добре двубоя и още в 3-ата минута Ангел Бастунов със странична ножица изпрати топката покрай вратата. В 31-ата мин. главният съдия Валентин Железов отсъди фаул за домакините, зад топката застана Цветомир Тодоров и с прецизен удар я изпрати в горния ляв ъгъл за 1:0.

Второто полувреме започна с пропуск на Кариана. Това стана в 54-ата мин, когато удар на Евгени Игнатов-Бамзе премина покрай лявата греда. Две минути по-късно Жак Пехливанов бе оставен непокрит в пеналта, но стреля в аут. След още две минути Сава Савов изпрати топката в лявата града. Последваха натиск на Локомотив и в 72-ата мин. вратарят Павел Станев отрази последователно удари на Мартин Петков и Димитър Юруков. В 83-ата мин. отново Станев показа класа, като се разтегна и с върха на пръстите си изби в корнер силния шут на резервата Петков. До края карианци със задружни усилия удържаха победата.

Кариана (Ерден) - Локомотив (Горна Оряховица) 1:0

Кариана (Ерден): Павел Станев, Мартин Николов, Николай Дичев, Георги Търтов, Стоян Предев, Симеон Русев, Ангел Бастунов (68 мин. Ивелин Илиев), Георги Чакъров (61 мин. Владимир Мичев), Реджеб Халил, Цветомир Тодоров, Евгени Игнатов - кап. (75 мин.Ангел Цолов). Треньор: Веселин Великов.

Локомотив (ГО): Стефан Дафовски, Кристиян Райчев, Емин Ахмед, Иво Харизанов - кап., Михаил Минков, Жак Пехливанов, Сава Савов (76 мин. Стивън Славков), Айкут Рамадан (46 мин. Мартин Петков), Калоян Стефанов, Ерай Карадайъ (81 мин. Айкут Янъков), Димитър Юруков. Треньор: Красимир Мечев.

Голмайстор: Цветомир Тодоров (31 мин.).

Главен съдия: Валентин Железов.

Асистенти: Мурад Шабан Вели, Ивелин Рашев.

Жълти картони: Симеон Русев (Кариана); Михаил Минков, Сава Савов, Айкут Рамадан (Локомотив).