Двубоят не започна добре за домакините и до 25 минута те губеха в резултата с 0:3. Наложи се треньорът Иван Георгиев-Саки да направи няколко смени, за да промени неблагоприятния развой на срещата. Пет минути преди почивката капитанът на отбора Александър Лазаров намали на 1:3, а в началото на второто полувреме той отбеляза още два гола - в 52-ата и 55-ата мин., оформяйки своя хеттрик в мача и възстанови равенството - 3:3.

До края на срещата се разписаха още Тихомир Петровски в 60-ата мин., Рич Данов - на два пъти, в 65-ата и 67-ата мин. и Теодор Вишински в 69 мин.

В останалите две срещи от кръга Ботев (Враца) разгроми Скала 2015 (Оселна) с 11:1, а Септември 98 (Гложене) и Торпедо 2004 (Борован) завършиха наравно - 4:4. Двубоят Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй) беше отложен.

Начело в класирането е Ботев (Враца) с 31 т., следван от ОФК Локомотив с 24 и Любимец (Търнава) с 21 т. Скала 2015 (Оселна) е последна без спечелена точка.

Тази събота, 7 април, децата на Локо (Мездра) гостуват на Скала 2015 (Оселна) в среща от 13-я кръг на първенството, който беше отложен миналата седмица. Мачът е от 10:00 часа на стадиона в село Зверино. В следващия кръг, на 14 април, малките "железничари" приемат Кариана (Ерден).