Вторият двубой между „Балкански вихър” и „Локо Футбол” се превърна в истинско голово шоу с осем попадения.

Срещата бе изключително интригуваща като през първата част паднаха пет от головете. Мездренският тим откри в 12-та минута чрез Георги Минчев. Три минути по-късно Константин Здравков изравни, а след около 30 секунди Александър Лазаров отново изведе „Локо Футбол” напред в резултата.

В края на първата част Янис Янакиев от „Балкански вихър” вкара два бързи гола и даде преднина на своя тим. Интригата върна Ралин Тодоров, който се разписа за 3:3.

В 47-та минута на мача Александър Лазаров се озова в прегръдките на съотборниците си, но радостта на „Локо Футбол” бе кратка, тъй като в последната минута на срещата Константин Здравков отбеляза за 4:4.

Кои два тима ще се класират за полуфиналите от група „А” ще се реши тази вечер, когато е последният двубой от груповата фаза. В битка за първото място излизат временния лидер в подреждането „Диема” (Върбешница) и „Балкански вихър” (Руска Бела).

Победителят от този мач ще се изправи срещу „Ботевъ” (Брусен), а загубилият ще срещне „Кохонес гранде”.

Полуфиналите са на 18-ти май (сряда), а двубоят за 3-4 място, финалът и награждаването – на 20-ти май (петък).