Снимки: ФК Монолит (Манастирище)

Лидерът в таблицата Огоста (Хайредин) победи Околчица (Моравица) с 2:1. Домакините поведоха с попадения на Пламен Първанов от дузпа и на Владимир Йорданов преди почивката, а през второто полувреме за гостите се разписа Радослав Георгиев.

Третият отбор от община Мездра - Скала 2015 (Оселна), също инкасира поражение навън. Тимът от Искърското дефиле загуби като гост от Ботев (Рогозен) с 2:0.

В останалите срещи от кръга се получиха следните резултати: Ботев (Криводол) - Септември 98 (Гложене) 6:0, Искър 1923 (Роман) - Миньор 2017 (Згориград) 2:1 и Ботев (Бърдарски геран) - Манастирище 0:5. Балкански (Михайлово) по програма почиваше.

Начело в таблицата е Огоста (Хайредин) с 39 точки, пред Монолит (Манастирище) с 34 т. Трето-четвърто място делят ОФК Локомотив и Ботев (Криводол) с по 31 т., като "железничарите" имат мач по-малко. Пети излезе Манастирище с 27 т., следван от Околчица (Моравица) с 25 и Скала 2015 (Оселна) с 24 т.

В следващия кръг Локо (Мездра) е домакин на Ботев (Рогозен), а Скала 2015 (Оселна) приема в Зверино Огоста (Хайредин). Двубоите са идната събота, 7 април, от 17:00 часа. Околчица (Моравица) по програма почива.