© Павел Петров, Община Мездра

Вторият до момента - Вихър (Славяново), допусна тежка загуба при гостуването си на Ботев (Луковит) с 3:0 и се смъкна на четвърта позиция.

В останалите срещи от кръга се получиха следните резултати: Партизан (Червен бряг) - Ком (Берковица) 1:1, Трявна - Академик (Свищов) 1:2 и Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1. По молба на домакините двубоят Севлиево - ОФК Локомотив (Мездра) беше отложен.

Едноличен лидер във временното класиране продължава да е Бдин 1923 (Видин) с актив от 22 точки. Второ-трето място делят Спартак (Плевен) и Янтра (Габрово) с по 19 т., а четвърти и пети са Вихър (Славяново) и Ком (Берковица) с по 17 т. ОФК Локомотив е шести с 15 т. (и мач по-малко), колкото има и Ботев (Луковит).

В следващия, междинен кръг Локо (Мездра) приема опашкаря Левски 2007 (Левски). Двубоят е в четвъртък, 11 октомври, от 16:00 часа на градския стадион.