Владислав Цеков откри головата сметка в мача още във втората минута, засичайки на близката греда центриране от ляво на Евгени Игнатов. Гостите изравниха в 7-та мин. чрез Мартин Василев, който довкара отбитата от вратаря Павел Станев топка.

След почивката и двамата треньори направиха много смени, но темпото на игра остана високо.

В 49-та мин. Матеос Казерото наказа грешка на Красимир Милошев и Кариана отново поведе. Павел Петков възстанови за втори път равенството в 66-та мин. с шутира от границата на наказателното поле. Шест минути по-късно отново Петков в опита си да центрира изненада вратаря Юлиян Весков за 2:3.

До края на срещата столичните „железничари“ заиграха на контри, при които на два пъти хванаха защитата на съперника неподготвена. В първия случай точен бе Наско Милев, а във втория Светослав Диков.

Кариана: Павел Станев (46-Юлиян Весков), Ангел Цолов (78-Кристиян Апостолов), Деян Иванов, Мартин Николов, Николай Дичев, Владимир Мичев (52-Матеос Казерото), Георги Търтов, Стоян Предев, Владислав Цеков (46-Жостин Мендеш), Емануил Личев (78-Християн Илиев), Евгени Игнатов-кап. (67-Пиер Пиеров). Треньор: Веселин Великов.

Локомотив: Ивайло Василев, Петре Силва, Мартин Василев, Матеус Рега, Мики Орачев, Владимир Семерджиев, Красимир Милошев, Илиян Стефанов, Александър Александров, Светослав Диков, Денислав Станчев (Цветомир Вътков, Наско Милев, Лука Иванов, Павел Петков, Михаил Иванов, Теодор Траянов, Марио Петков, Божидар Петров). Треньор: Иван Колев.

Голмайстори: 1:0 Владислав Цеков (2), 1:1 Мартин Василев (7), 2:1 Матеос (56), 2:2 Павел Петков (66), 2:3 Павел Петков (72), 2:4 Наско Милев (82), 2:5 Светослав Диков (86).

Главен съдия: Николай Малджански.

Асистенти: Николай Михайлов, Ивайло Тодоров.