© ПОФК "Ботев" (Враца)

"Ботев" създаде първото голово положение в 9-ата минута. Тогава Мрако Мажуга центрира, Браян Переа стреля с глава, но изпрати топката в аут.

Минута по-късно сръбският тим създаде ситуация, Калулу стреля, но би над вратата.

В 17-ата минута Марко Мажуга отне топката от защитниците на "Партизан", напредна и стреля, но не уцели вратата.

Сръбският тим отбеляза два гола, които обаче не бяха зачетени заради засади.

В 23-ата минута "Партизан" поведе. Матеус Саулданя бе изведен зад отбраната на "Ботев", излезе сам срещу Федерико Бариос и отбеляза за 0:1.

В 28-ата минута врачани направиха добра атака отляво, Траоре падна в наказателното поле, но нарушение не бе отсъдено.

В 31-ата минута Браян Переа стреля от дистанция, но в ръцете на вратаря

Минута по-късно момчетата на Христо Янев направи добра атака, при която Браян Мендоса пое топката отдясно и пусна успореден пас на границата на наказателното поле, където Браян Переа стреля, но изпрати топката над вратата.

В 34-ата минута врачанският тим стигна до пряк свободен удар, Стефан Велев центрира, Мартин Ачков стреля с глава, но остана малко под топката и не уцели вратата.

"Ботев" направи добра атака и в 44-ата минута, когато Мартин Ачков атакува отляво и центрира към Бубакар Траоре, който засече, но стражът на Партизан изби в ъглов удар.

Второто полувреме започна с добра атака на българския състав, при която Траоре пусна пас към Мажуга, който обаче от десетина метра пропусна.

В 57-ата минута Захид стреля от дистанция, но уцели гредата.

Малко по-късно сръбският тим имаше добра възможност след корнер, но топката излезе в ату.

Добра атака на българите завърши с шут на Илкер Будинов, който обаче изпрати топката в аут.

В 70-ата минута Илкер Будинов центрира, но вратарят успя да пресече паса.

В 82-ата минута "Ботев" имаше възможност да изпълни ъгвов удар, след центрирането Мартин Христов стреля с глава, но защитник изби от голлинията.

В 90-ата минута Даниел Генов шутира от дистанция, топката мина близо до вратата, но излезе в аут.

БОТЕВ: Федерико Бариос (46 – Красимир Костов), Мартин Ачков (60 – Спас Георгиев), Марко Мажуга (68 – Мартин Смоленски), Диого Барбоса (55 – Марио Киконда), Браян Переа (55- Мирослав Маринов), Мартин Христов, Браян Мендоса (60 – Илкер Будинов), Меси Биатомусока (68 – Петко Ганев), Едуардо Кунде, Бубакар Траоре (60 – Даниел Генов), Стефан Велев (77 – Иван Нешков)

Следващата проверка е срещу тима на "Цървена звезда". Мачът е на 1 февруари.

Източник: botev-vratsa.com