Вицешампионите на България при момчетата до 16 г. - ХК Локомотив М16 (Мездра), играха във финалния турнир в следния състав: вратари - Петър Ганев, Петър Иванов и Георги Вълков, ляво крило - Йохан Марков, ляв гард - Теодор Ангелов, разпределител - Илиян Младенов, десен гард - Милен Валентинов (кап.), дясно крило - Валентин Гачев, пивот - Божидар Симеонов (Габриел Георгиев, Георги Йорданов, Деян Дачев, Емил Александров, Жоро Иванов, Цветелин Петров и Юлиян Димитров). Старши треньор - Евгени Йоловски, помощник-треньор - Никола Кръстев, водач на отбора - Георги Валентинов.

Купата за второто място в шампионата получи капитанът на отбора Милен Валентинов.

Бронзовите медали спечелиха домакините от Локомотив (Горна Оряховица), които в срещата за III-IV място победиха Добруджа (Добрич) с 32:22. Пети се нареди тимът на Шумен-61 (Шумен), който се наложи над Спартак (Варна) с 21:16, а седми е Раховец-2008 (Горна Оряховица), победил Асти-91 (Хасково) 25:22.

В „златната седмица” на Държавния финал за М16 напълно заслужено бе избран състезателят на ХК Локомотив (Мездра) Божидар Симеонов (на снимката по-долу вдясно), който беше определен от специалистите за най-добър пивот на финалния турнир. Останалите, които намериха място в идеалният отбор, са Николай Петров (Спартак - Варна), Енгинджан Сали ( Шумен-61), Николай Генов (Локомотив - Горна Оряховица), Атила Хасан (Фрегата - Бургас), Михаил Иванов (Шумен-61), Георги Димитров (Добруджа - Добрич) и Наско Грозев (Фрегата - Бургас).

За най-добър вратар беше определен Николай Петров (Спартак - Вн), за най-полезен състезател - Николай Генов (Локомотив - ГО), а за най-добър защитник - Наско Грозев (Фрегата - Бс). Голмайстор на финалния турнир стана Михаил Иванов (Шумен-61), реализирал общо 56 точни попадения.