Водачът в таблицата Кариана (Ерден), наставник на който е мездренският треньор Диан Попов, се наложи с 4:2 у дома над Първа атомна (Козлодуй). Попаденията за тима от монтанското село реализираха Николай Иванов, Алекс Иванов и Николай Спасов, а гостите си вкараха и един автогол.

Начело в подреждането в зоната при U19 е Кариана (Ерден) с пълен актив от 15 точки, следвана от ОФК Локомотив (Мездра) с 12 т. и Първа атомна (Козлодуй) с 4 т. и мач по-малко.

В следващия кръг юношите старша на Локо (Мз) приемат Ком (Берковица). Двубоят е идния петък, 26 октомври, от 16:00 часа на изкуствения терен на градския стадион.

Междувременно детският отбор на ОФК Локомотив продължи победната си серия в Зона "Враца" при U15. Момчетата на треньора Стоян Стоянов надделяха на собствен терен срещу Първа атомна (Козлодуй) с 3:2 в регионалното дерби от V кръг на шампионата и все още не познават вкуса на поражението. Преди тази среща двата отбора бяха начело в таблицата с равен брой точки - по 9.

Домакините поведоха в резултата в самото начало на мача, когато след изстрел на Тихомир Петровски гостите си отбелязаха автогол. Пет минути по-късно капитанът на "червено-черните" Александър Лазаров покачи на 2:0.

През второто полувреме обаче формацията от крайдунавския град успя да изравни. Все пак 5 минути преди края на редовното време Тихомир Петровски донесе трите точки за подрастващите "железничари", засичайки с глава центриране от фланга.

ОФК Локомотив U15 започна в следния титулярен съставна: Станимир Николовски, Христиан Елисейски, Христиан Ангелов, Калоян Николаев, Християн Ценов, Даниел Иванов, Цветелин Иванов, Александър Лазаров, Константин Здравков, Борислав Антонов и Тихомир Петровски.

Децата на Локо (Мз) вече са еднолични лидери в класирането с пълен актив от 12 точки и голова разлика 17:6. Второ-трето място делят Първа атомна (Козлодуй) и Торпедо 2004 (Борован) с по 9 т., като козлодуйчани имат мач по-малко.

В следващия кръг U15 на ОФК Локомотив приема Скала 2015 (Оселна). Мачът е идната събота, 27 октомври, от 10:30 часа.