В турнира по "Футбол 5” победител стана Ботев (Враца) с треньор Ивайло Кунчев, след успех с 4:2 на финала срещу домакините от Прециз, с треньор Тодор Евлогиев-Паро. В спор за бронзовите медали малчуганите от Монтана се наложиха с 4:1 над Ком (Берковица). На пето място се класира Бдин 1923 (Видин), надвил с 2:0 Прециз I.

Носители на индивидуалните награди станаха: Деян Ивайлов (най-добър вратар), Димитър Данов (най-добър защитник), Денис Милетиев (най-добър полузащитник), Рая Георгиева (най-добър нападател), Теодор Пламенов (голмайстор), Кристиян Николов (феърплей).

Домакинската формация на Прециз триумфира в турнира по "Футбол 7". Воденият от треньора Деян Кирилов тим излъга с 1:0 Монтана, с треньор Бисер Ефремов. ДФК Видин се наложи с 4:1 над Ком (Берковица) и спечели бронзовите медали. На пето място остана Ботев (Враца), а формацията на Бдин 1923 (Видин) не се яви.

Мартин Николов бе обявен за най-добър вратар, Владимир Каменов грабна приза за „най-добър защитник”, Константин Стефанов за „най-добър полузащитник”, Радослав Славчев за „най-добър нападател”, голмайстор на турнира стана Борил Боянов, а носител на отличието за „феърплей” - Георги Вутов.