Домакините от Мездра надиграха своя съперник като мачът бе решен още през първото полувреме. На почивката двата тима се оттеглиха при разгромното 6:1.

През втората част „червено-черните” държаха инициативата, стигайки до още три попадения. Гостите от Козлодуй разчитаха предимно на контраатаки, но те не доведоха до опасности пред стража на мездранчани.

Хеттрик за „Локомотив” отбеляза Александър Лазаров. По един гол вкараха Иван Аспарухов-младши, Денислав Цеков, Стилиян Михайлов, Павел Иванов и Светлин Бонев, който отбеляза с ефектна задна ножица.

Така след този успех момчетата на Владимир Найденов имат актив от 18 точки и голова разлика 31-14 след записани шест победи и едно поражение.

Стартови състави: „Локомотив”: Никълъс Петров (Георги Николов), Йоан Цанев (Стивън Докьов), Константин Здравков (Адриан Недялков), Павел Иванов, Томислав Костадинов, Никола Цолов, Александър Лазаров (Преслав Димитров), Стилиян Михайлов, Светослав Бонев (Денислав Цеков), Паоло Петков (к.) (Виктор Митрински), Иван Аспарухов – младши (Владислав Стефанов)
старши треньор: Владимир Найденов

„Първа атомна”: Христо Ангелов (к.) (Кристиян Петров), Мартин Христов, Александър Иванов, Светлин Илиянов, Велислав Китипов, Георги Михайлов, Росен Асенов, Теодор Аврамов (Снежин Христов), Ангел Ангелов (Калоян Цветомиров), Божидар Каменов, Борислав Тодоров
старши треньор: Петко Ганчев

Навръх Националния празник на България, 3-ти март, ще се изиграе срещата между „Локомотив” (Мездра) и „Ботев” (Враца), която е отложен двубой от осмия кръг на шампионата.