При подгответата мездренци поведоха с 2:0 още през първото полувреме с попадения на Божидар Крумов и Павел Иванов. След това гостите от Бяла Слатина успяха да изравнят резултата. Въпреки това, малките „железничари” стигнаха до крайния успех с победно попадение на Алекс Константинов. В класирането локомотивци са четвърти с актив от 9 т.

Съперниците от Чавдар взеха реванш при децата. Гостите поведоха с 0:2 още през първото полувреме. Паоло Петков върна домакините в мача с гол в 50-ата мин., но пет минути преди края белослатинските футболисти вкараха още едно попадение за крайното 1:3. В таблицата детският тим на Локо (Мездра) също е на четвърта позиция, но с 10 т.

В следващия кръг двата детски отбора от Мездра гостуват на Дунав 2016 (Селановци).