Двубоят се разви по сценария на първия, като домакините спечелиха първата и втората част, а звездната селекция на гостите - втората и четвъртата. В тайбрека Нефтохимик поведе в резултата още в началото и до края не изпусна да бъде задминат.

Минчо Минчев отново бе най-резултатен за Монтана 16 точки, Златко Кьосев добави 14 т. Валентин Братоев се отличи с 22 точки за победителите, а Николай Николов завърши мача с 20 т.

Така преди двата отбора да продължат спора помежду си, но вече в Бургас, резултатът е равен 1-1.

Срещите край южното ни Черноморие са в дните преди и след Великден - на 15 април (събота) и на 17 април (понеделник) в бургаската зала "Младост".

Монтана - Нефтохимик (Бургас) 2: 3 (25:21, 17:25, 25:21, 20:25, 8:15)

Монтана: Златко Кьосев 14, Иван Латунов 10, Александър Симеонов-кап. 9, Любомир Агонцев 2, Минчо Минчев 16, Николай Къртев 10 (Георги Михалев, Делчо Раев, Добромир Иванов-либеро). Треньор: Даниел Пеев.

Нефтохимик: Николай Николов 20, Жани Желязков 19, Валентин Братоев 22, Мартин Пенев-кап. 4, Георги Братоев 7, Стоян Самунев 19 (Георги Петров 4, Мартин Иванов-либеро, Андрей Николов-либеро). Треньор: Петър Дочев.

Съдии: Илиян Георгиев, Любомир Сираков.