При момичетата (1-2 клас) в дисциплината 300м най-бърза бе Мишел Цветкова от СК „Мизия“. На второ и трето място завършиха Беатрис Стоянова от СК „Атлет“ (Мездра) и Ема Банчева – СК „Милка Михайлова“ (Перник).

В същата възрастова група при момчетата победи Методи Банчев СК „Милка Михайлова“ (Перник), който изпревари Николай Митов от СК „Атлет“ (Мездра) и Никола Николов – „Спринт“ (Червен бряг).

При момичетата (3-4 клас) на 500м победител стана Ивона Стефанова от СК „Олимпия“ (Враца), изпреварвайки Миа Бъзовска и Мартина Болгурска от СК „Милка Михайлова“ (Перник).

При момчетата на 800м златото спечели Теодор Павлов от СК „Мизия“. След него финишираха Рикардо Димов от СК „Милка Михайлова“ (Перник) и Александър Асенов от „Спринт“ (Червен бряг).

В дистанцията 800м при момичетата златото и среброто съответно взеха Моника Иванова и Валена Георгиева от СК „Милка Михайлова“ (Перник). Третото място завоюва Петя Богданова от АК „ЦСКА“ (София).

При момчетата (5-6 клас) на 1000м първи финишира Данаил Чотов („Тракия“ -Пловдив). Втори и трети завършиха Деян Гуновски („Олимпия“-Враца) и Иван Георгиев (СКЛА „Средногорски атлет“ – Пирдоп).

В надпреварата при момичетата (7-8 клас) победител стана Ванеса Димитрова от „Атлетик“ (София). На второ и трето място се класираха Елена Здравкова от ЛКА „Атлетик 90“ (Луковит) и Йоана Йорданова (СК „Милка Михайлова“ - Перник).

При момчетата на 1500 м златен медал завоюва Ангел Дарандашев – ЛКА „Атлетик 90“ (Луковит). Среброто и бронзът отидоха съответно при Марин Раленеков – „Оборище“ (Панагюрище) и Крум Гергьовски – „Мизия“.

Най-бърза сред девойките младша възраст бе Ема Ивелинова от „ЦСКА“ (София), следвана от Весела Панчева – „Левски“ (София) и София Петрова – „Атлетик 90“ (Луковит).

При юношите младша възраст първото място зае Георгий Можейко – „Локомотив“ (Дряново). След него се наредиха Павел Здравков „Атлетик 90“ (Луковит) и Виктор Петков – „Спринт“ (Червен бряг).

В надпреварата при девойките старша възраст със златото се окичи Аника Атанасова от „Средногорски атлет“ (Пирдоп). На второ и трето място се класираха съответно Таня Узунова от КЛА „Оборище“ (Панагюрище) и Йоана Семовска – „Спартак“ (Койнаре).

Симеон Бобеков от „Оборище“ (Панагюрище) финишира първи на 3000 м. След него се наредиха Михаил Вълковски от Нови пазар и Петьо Иванов – „Етър Атлетик“ (Велико Търново).

Бегачката на „Локомотив“ (Дряново) – Маринела Нинева спечели златото в дисциплината 3000м при жените. След нея се класираха Билсерин Сюлейман от Нови пазар и Елица Тодорова от „Средногорски атлет“ (Пирдоп).

В най-дългото трасе от 5000 м при мъжете шампион стана Исмаил Сенанджи от „Евър“ (Варна). Той изпревари Стоян Владков от „Локомотив“ (Дряново) и финиширалия на трето място Мирослав Спасов от „Атлет“ (Мездра).

Победителите получиха медали, грамоти и парични награди.