Във втората си контрола от лятната предсезонна подготовка отборът на Кариана завърши 1:1 като гост на Септември (София). През първото полувреме играта бе равностойна с малко положения пред двете врати. На два пъти Борислав Дамянов можеше да открие резултата, но пропусна сам срещу вратаря. Това направи в 65-та мин. Николай Дичев, който засече с глава центриране от корнер.

Домакините изравниха в 83-та мин., а три по-късно получиха правото да изпълнят дузпа, но вратарят Юлиян Весков спаси. В средата на втората част Владимир Мичев и футболист на Септември се сдърпаха и бяха изгонени с червени картони. След мача футболистите на Кариана заминаха на десетдневен лагер в Банско.

Кариана: Станев, Цолов, Г.Илиев, Дичев, Николов, Мичев, Предев, Игнатов, Търтов, Петков, Дамянов (Весков, Апостолов, Д.Иванов, Христов, Веселов, Хр.Илиев, Пиеров, Цеков, Мичев).