Монтанци бяха по-активни преди почивката и в разстояние само на пет минути поведоха с 2:0. В 20-та мин. Иван Коконов комбинира с Борислав Балджийски и той откри резултата. Коконов покачи в 25-та мин. след асистенция на Атанас Илиев. Краснодар намали от спорна дузпа в 78-та мин. Малко след това Атанас Илиев можеше да вкара, но топката срещна гредата. В добавеното време руският тим стигна до изравнителен гол.

Монтана: Марин Орлинов, Даниел Георгиев, Иван Михов (62-Стефан Цонков), Тодор Колев (46-Християн Илиев), Кристиян Димитров, Владимир Айтов (46-Сава Савов), Сергей Георгиев (46-Борислав Дамянов), Йордан Йорданов (67-Даниел Васев), Атанас Илиев, Борислав Балджийски (56-Айкут Рамадан), Иван Коконов (46-Александър Манолов).