Монтанчанки предреши изхода от мача малко преди почивката, когато направи силна серия от 13:2 т. Третата част спечелиха домакините, а четвъртата отново бе за гостите. Христина Иванова се отличи с 28 точки за победителките, с които стана топ реализатор в двубоя. Милена Томова завърши с дабъл-дабъл за Берое - 18 точки и 10 борби.

На полуфиналните плейофи Монтана 2003 ще срещне Славия, а Берое градския си съперник Локомотив. В спора за титлата, където се играе до три победи от пет мача, монтанчанки ще имат предимство от едно домакинство в повече.

Берое (Стара Загора)- Монтана 2003 75:83 (23:22, 17:25, 16:14, 19:22)

Берое: Карина Константинова 4, Теодора Динева 6, Виолина Кочева 8, Радослава Бъчварова 2, Милена Томова 18 (Гергана Иванова 18, Петя Бояджиева 15, Христина Тютюнджиева 4, Александра Н. Петрова). Треньор: Татяна Гатева.

Монтана 2003: Виктория Стойчева 18, Цветомира Шаренкапова 5, Габриела Костова 6, Димана Макариева 5, Христина Иванова 28 (Радостина Димитрова 14, Мария Желязкова 4, Надежда Симеонова 3). Треньор: Стефан Михайлов.

Съдии: Мартин Хорозов, Ивайло Ресиловски, Стефан Стефанов.

Зала "Общинска" - Стара Загора: 250 зрители.