„Локомотив” откри резултата в началните минути на срещата. Попадението отбеляза Мартин Иванов.

До края на първата част обаче домакините допуснаха два гола, с които гостите от Видин направиха пълен обрат.

Второто полувреме премина под доминацията на „червено-черните”. Футболистите на „Локомотив”, обаче прибързваха и не успяха да се разпишат и така срещата завърши с победа за „Бдин”.

„Локо” (Мз) игра в следния състав: Илиян Ромеов, Йоан Цанев, Константин Здравков капитан, Преслав Красенов, Кристиян Иванов, Стивън Докьов, Мартин Иванов, Денислав Цеков, Виктор Митрински, Тонислав Колев и Стилиян Михайлов

Така след този двубой мездренчани остават със 7 точки в актива си и вече имат голова разлика 11:16.

В следващия кръг „Локомотив” гостува на „Ботев” (Враца). Регионалното дерби е на 4 ноември.