Първото полувреме премина в равностойна игра и без отбелязан гол.

Втората част започна с попадение за гостите. „Локомотив“ обаче успя да изравни веднага след получаването на гол. Автор на попадението бе Даниел Иванов.

Пет минути по-късно „железничарите“ излязоха напред в резултата след гол на Християн Александров.

До края на мача липсваха опасните ситуации и двубоят завърши 2:1 в полза на домакините от Мездра.

„Локомотив“ започна в следния стартов състав: Даниел Коловски, Пламен Кръстев, Кристиян Йотов, Цветозар Иванов, Ивайло Пенчев, Никола Тинков, Асен Асенов, Християн Александър и Даниел Иванов.

В игра по-късно се появиха: Виктор Нанкински, Ивайло Димитров, Николай Петров, Мартин Николаев, Николай Георгиев, Кристин Димовски и Владислав Пенков

„Много съм доволен от всички момчета. Полезна контрола за нас. Продължаваме с тренировките и на 5 август гостуваме в Севлиево, където ще изиграем втората си проверка“, каза за MediaNews наставникът на „железничарите“ - Стоян Стоянов.