Домакините откриха резултата в 47-та минута чрез Михаил Бешев. Няколко минути по-късно гостите от Дреновец изравниха след точен удар на Денис Гърлов.

В 55-та минута Гроздан Илиев изведе своя тим отново напред в резултата, а девет минути по-късно Йордан Георгиев шутира, вкарвайки за 3:1.

Преднината на мездренчани не обезкуражи съперника и в 71-та минута Денис Гърлов се измъкна от защитата на "Локомотив" и върна едно попадение.

Точка на спора сложи Михаил Бешев, който се разписа за 4:2 в 84-та минута.

"Локомотив": Христо Георгиев, Генади Петров (к), Ваньо Иванов, Васил Сапунджиев, Светослав Валериев, Николай Ганчев, Деян Иванов, Ивайло Бояджиев, Михаил Иванов, Петко Петков, Иван Аспарухов (Кирил Трохаров, Михаил Бешев, Лионел Матадос, Стефан Стефанов, Мохамед Сила, Ивайло Тодоров, Гроздан Илиев, Йордан Георгиев, Тодор Горанов)

"Дреновец": Юлиян Весков (к), Емил Каменов, Теодор Тошев, Филип Георгиев, Веселин Борисов, Алекс Тодоров, Ангел Петров, Деян Захариев, Патрик Колчов, Емил Мандев, Тодор Петков (Александър Веселинов, Денис Николов, Габриел Ангелов, Кристиян Радославов, Едуард Илиев, Денис Гърлов)

Следващата проверка, която ще изиграят мездренските "железничари" е на 21-ви януари срещу дубъла на "Ботев" (Враца).

Снимки: ОФК "Локомотив" (Мездра)