© Мирослав Гетов

През първата част с пропуски за домакините се отличиха Ивайло Бояджиев, Ваньо Иванов и Васил Сапунджиев.

Все пак „Локомотив“ стигна до попадение в края на първото полувреме чрез гол на Деян Иванов.

Двайсет минути преди края на мача гостите от Враца получиха правото да изпълнят 11-метров наказателен удар. Точен от бялата точка за 1:1 бе Иван Нешков.

В 82-та минута дузпа получи и тимът на „Локомотив“. Зад топката застана капитанът Николай Ганчев, който не сбърка за 2:1.

Три минути преди изтичане на редовното време Стефан Стефанов центрира и след рикошет кълбото влетя в мрежата на „Ботев“, оформяйки крайното 3:1.

„Локомотив“: Васил Асенов (Ивайло Сайков), Стефан Стефанов, Мариян Кусев, Васил Сапунджиев (Иван Аспарухов), Николай Ганчев, Деян Иванов (Паоло Петков), Ваньо Иванов, Светослав Валериев, Иво Иванов (Гроздан Илиев), Михаил Иванов (Венелин Йотов), Ивайло Бояджиев
старши треньор: Диан Попов

„Ботев-2“: Любомир Василев, Петър Кепов, Ивайло Тодоров, Николай Константинов, Сантяго Монтоя, Митко Панов, Асен Русинов, Пламен Спасов, Георги Георгиев, Иван Нешков (Николай Димитров, Емануел Вийера, Йохан Валбуена, Самуил Йолов, Радослав Захариев, Меси Биатомусока, Георги Найденов, Пламен Петров, Алекс Тодоров, Николай Стефанов, Милен Ивов, Тихомир Тодоров)
старши треньор: Лукан Луканов

Следващата контролна среща на мездренския тим е на 23-ти юли срещу състава на „Дреновец“. Последната проверка е седмица по-късно, на 30-ти юли, когато в Мездра гостува „Надежда“ (Доброславци).