Гостите, които са в по-напреднал етап на подготовка, стояха малко по-добре на терена из заслужено стигнаха до успех в мача. 15-тина минути след почивката централният нападател на „шоколадите” Даниел Йорданов се възползва от неразчетено излизане на вратаря на "червено-черните" Кристияна Тончев и откри резултата - 0:1. Седем минути по-късно отново Йорданов бе изведен зад отбраната на росонерите и хладнокръвно покачи на 0:2. Таранът на свогенци можеше да реализира и хеттрик, но ударът му в 75-ата мин. срещна десния страничен стълб.

Локо (Мездра) игра в състав: Кристиян Тончев, Пламен Йорданов, Ивайло Димитров, Преслав Петков, Мартин Монов, Иво Василев, Марио Велинов, Александър Сайков, Валдемар Стоянов, Борис Тончев (кап.) и Марио Иванов; треньор - Иван Георгиев-Саки.

Следващата контрола на Локо (Мездра) е идната събота, 18 февруари, от 14:00 часа отново у дома - срещу Бойчиновци, който е трети на полусезона в "А' ОФГ Монтана.