© Marco Lezzi

Домакините поведоха с 2:0 до почивката с попадения на Мамаду Кануте в 6-ата мин. и на Николас Идзильо в 38-ата мин., но през втората част Лече стигна до пълен обрат.

Радослав Цонев се появи в игра в 52-ата мин. на мястото на Марко Манкозу, а в 69-ата мин. вкара фамозен гол за 2:2 с точен изстрел от границата на наказателното поле. Десет минути по-рано Марио Пачили бе намалил резултата на 1:2. Победата за гостите донесе Салваторе Катурано с деветия си гол през сезона секунди преди края на редовното време.

След тази изключително ценна победа навън Лече се изравни по точки с Фоджа и Юве Стабия на върха на класирането, като и трите отбора имат по 29 пункта.

В следващия кръг Лече гостува на 17-ия в таблицата - Таранто. Двубоят е тази неделя, 27 ноември, от 21.30 часа българско време.