Гостите първи пропуснаха да открият резултата. Това стана в 8-ата минута, когато удар на Антонио Михов срещна лявата греда. Две минути по-късно карианци поведоха. Георги Търтов напредна от дясно и центрира в наказателното поле, където Реджеб Халил изпревари защитник на съперника и насочи топката в мрежата за 1:0.

В 12-ата минута Йордан Попов можеше да изравни, но защитник на домакините изби в корнер. Кариана отговори с хубав удар с глава на Николай Дичев, който премина встрани от вратата. В 37-ата минута далечен шут на Ангел Бастунов пък бе избит с мъка от вратаря на Сливнишки герой Мартин Минев.

През второто полувреме и в двата отбора бяха направени много смени, като в състава на домакините в игра не се появи единствено вратарят Павел Станев. Останалият цял мач под рамката Петър Начев се намеси авторитетно в 75-ата минута, като се разтегна и изби в корнер шута на резервата Димитър Ненчов, при който топката отиваше в горния десен ъгъл. Малко преди това Ангел Бастунов пропусна да се разпише останал сам срещу вратаря Светослав Каменов.

В събота, 13 юли, Кариана ще изиграе последната контролна среща от лятната си подготовка. Възпитаниците на треньора Веселин Великов ще премерят сили със Струмска слава (Радомир), като проверката ще бъде на неутрален терен в София.

Кариана (Ерден): Петър Начев, Георги Търтов, Стоян Предев, Николай Дичев, Мартин Николов, Симеон Русев, Ангел Бастунов, Георги Чакъров, Реджеб Халил, Цветомир Тодоров, Евгени Игнатов-кап. (Ангел Цолов, Георги Илиев, Владимир Мичев, Ивелин Илиев, Християн Илиев). Треньор: Веселин Великов.

Сливнишки герой (Сливница): Мартин Минев, Сибил Карагьозов, Любомир Деспотов, Емил Трендафилов, Виктор Георгиев-кап., Николай Маринов, Марио Петков, Антонио Михов, Весислав Иванов, Димитър Маймунков, Йордан Попов (Светослав Каменов, Ничо Ничев, Кристиян Здравков, Георги Кузовски, Димитър Ненчов, Михайл Ангелов, Ивайло Станоев, Теодор Никифоров). Треньор: Петър Малинов.

Главен съдия: Петър Милков.

Асистенти: Тодор Валериев, Ивайло Тодоров.

Стадион "Кариана" - Ерден: 30 зрители.