В 12-та мин. опитният Владимир Каптиев получи техничен пас с пета от Иван Тодоров и от близо не сгреши. Четвърт час по-късно Георги Илиев отклони топката с глава към Васил Тачев и таранът на карианци покачи. Малко след това негов удар разтресе гредата, а в 34-та мин. Тачев подаде на Каптиев, който направи резултата класически.

След почивката се игра предимно в полето на гостите, които дойдоха на стадиона в село Ерден без петима от титулярите си и се наложи в края резервният им вратар Антон Антонов да влезе като резерва. В 68-та мин. Георги Цеков открадна една топка пред наказателното поле и стреля покрай вратаря за 4:0. В 77-та мин. греда удари и Стенислав Георгиев, а до края на мача на два пъти изпусна да се разпише Румен Рангелов.

Кариана: Станев, Цв. Иванов, Илиев, Тодоров, Ст. Георгиев, Николов, Д.Иванов, Цеков (75-Младенов), Игнатов-кап., Каптиев (61-Рангелов), Тачев (71-Хр. Иванов).

Ботев: Тодоров, Симеонов, Д. Селимински, Ат.Георгиев, Милчев, Йозев, Иванов, В.Георгиев, Кръстев, М.Иванов-кап., Тончев (83-Антонов).