Монтанци откриха резултата в 33-ата мин. на мача, когато Тони Тасев засече с глава далечно центриране на Даниел Георгиев и не остави никакъв шанс на вратаря на домакините Мартин Димитров за 0:1. След почивката гостите се върнаха по-назад, принудени и от териториалния натиск наложен от несебърци. Въпреки това те не допуснаха опасни ситуации пред своята врата. И така чак до третата минута на даденото от главния рефер четириминутно добавено време, когато при едно балонно центриране в наказателното поле Тодор Колев игра неволно с ръка и Радослав Гидженов отсъди дузпа. Тя бе точно изпълнена от капитана на „драконите” Николай Костов, който фиксира крайния резултат - 1:1

Несебър - Монтана 1:1

Несебър: Мартин Димитров, Нуретин Пюскюлю (84-Симеон Баев), Диян Молдованов, Джуниет Али, Николай Костов-кап., Емануил Манев, Георги Купенов, Валентин Йосков, Жак Пехливанов (64-Галин Димов), ТрайоГрозев, Радослав Апостолов. Треньор: Николай Жечев.

Монтана: Ивайло Василев, Даниел Георгиев, Иван Михов-кап., Тодор Колев, Кристиян Димитров, Владимир Айтов, Тони Тасев (75-Александър Манолов), Борислав Балджийски (90-Стефан Цонков), Атанас Илиев (59-Йордан Йорданов), Сергей Георгиев, Иван Коконов. Треньор: Ферарио Спасов.

Голмайстори: 0:1 Тони Тасев (33), 1:1 Николай Костов (90+4, дузпа).
Главен съдия: Радослав Гидженов.

Асистенти: Георги Стамболджиев, Владимир Хубенов.

Жълти картони: Георги Купенов, Нуретин Пюскюлю, Трайо Грозев (Несебър).
Градски стадион - Несебър: 300 зрители.