През първото полувреме домакините поведоха след шут на Дюлгеров, който се възползва от грешка на ботевци и отправи хубав удар от границата на наказателното поле.

В 64-ата минута Ботев изравни. Асен Русинов центрира в наказателното поле и Петър Кепов с глава реализира за 1:1.

След попадението реферът показа по един червен картон и на двата отбора, като Митко Панов бе изгонен от тима на Ботев.

Домакините стигнаха до успеха в последната минута на двубоя, когато се възползваха от грешка в средата на терена.

БОТЕВ II: Любомир Василев, Петър Кепов (80 – Георги Георгиев), Пламен Спасов, Цветомир Параскевов, Пламен Петров, Николай Константинов, Ивайло Дудушки, Митко Панов, Асен Русинов, Иван Нешков, Радослав Захариев (70 – Красимир Русинов)

Източник: botev-vratsa.com