"Червено-черните" откриха резултата в 10-та минута. Вратарят Никалас Николов изведе чудесно Върбан Димитров, който прати топката в мрежата за 1:0.

Пет минути преди края на двубоя падна и второто попадение. Негов автор стана Виктор Христов след пробив през центъра и удар извън наказателното поле.

След този успех "железничарите" имат актив от 12 точки и голова разлика 18:21.

„Локомотив” започна мача в следния състав: Никалас Николов, Златомир Ивов, Владимир Йолов-капитан, Емилиян Василев Никола Маринов, Виктор Христов, Стилиян Илиев, Александър Океан, Тонислав Колев, Стефан Тасев и Върбан Димитров.

По-късно в игра се появиха Светослав Йорданов, Иван Русев, Велислав Недялков, Илиян Тошев, Михаил Цанев, Християн Цоцовски и Александър Стефанов.

Припомняме, че през миналата седмица „червено-черните” разгромиха временния лидер „Монолит” (Бяла Слатина) с категоричното 10:1 в контролна среща, играна в Мездра, а в двубой от първенството се наложиха с 2:1 над "Ком" в Берковица.

По програма в следващия кръг "Локомотив" почива.