С четири гола, отбелязани само за едно полувреме, се отличи Цветелин Иванов. По един хеттрик реализираха Тихомир Петровски и Божидар Драганов-Ниндажата, на два пъти се разписа Георги Мариелов, а веднъж вкара капитанът и голмайстор на отбора Александър Лазаров, който вече има в актива си 12 точни попадения.

ОФК Локомотив U15 (Мездра) започна в следния титулярен състав: Станимир Николовски, Християн Ценов, Божидар Драганов, Цветелин Иванов, Тихомир Петровски, Александър Лазаров (кап.), Константин Здравков, Даниел Иванов, Християн Елисейски, Християн Ангелов и Александър Ангелов. След почивката в игра влязоха Георги Мариелов, Владислав Весков, Радостин Неков и Иван Кирилов.

Децата на Локо (Мездра) са еднолични лидери във временното класиране в зоната с пълен актив от 15 точки и голова разлика 30:6.

В следващия кръг детският тим на ОФК Локомотив гостува на Искър 1923 (Роман). Двубоят е идната събота, 3 ноември, от 10:30 часа.