Тейлър и Преслава Колева не взеха участие и в тази среща, въпреки това тя започна добре за българския шампион, който се откъсна с 20:12 т.. Домакините обаче изиграха силни финални минути на първата част и намалиха изоставането си само на три точки. През втората босненският тим взе инициативата, направи пълен обрат и на почивката вече водеше с 43:34 т. Малко преди края на третата част обаче Монтана отново си върна водачеството, а последната четвърт премина изцяло под диктовката на водения от треньора Стефан Михайлов тим.

Най-резултатна за успеха на гостите бе Христина Иванова с 21 точки, като към тях тя добави и 9 борби. С 15 точки и 7 борби за победителките се отличи друга националка - Цветомира Шаренкапова. За домакините Мая Шчекич бе най-полезна с 16 т.

В следващия кръг Монтана приема Цървена звезда (Белград), като мачът е на 14 февруари (четвъртък), от 18:30 ч. РМУ Бановичи пък гостува на Берое (Стара Загора).

РМУ Бановичи - Монтана 2003 69:75 (21:24, 22:10, 15:24, 11:17)

РМУ Бановичи: Данира Мушич 14, Мая Шчекич 16, Дженита Иканович 2, Николина Зубац 12, Латинка Душанович 3 (Емина Демирович 12, Маида Рахманович-Лачич 10, Наида Глотич). Треньор: Горан Петрович.

Монтана 2003: Виктория Стойчева 11, Цветомира Шаранкапова 15, Габриела Костова 10, Димана Макариева 4, Христина Иванова 21 (Радостина Димитрова 8, Олга Дубровина 3, Мария Желязкова 3). Треньор: Стефан Михайлов.

Съдии: Стефан Чалич, Мирислав Йовичич.