В 11-ата минута отново Истатков асистира на Валери Беров за 2:0. В 27-ата минута Вилиян Манолов бе изведен сам срещу вратаря на домакините, но Даниел Първанов изби, а след това шут на Иван Митев премина встрани от вратата.

Резултатът стана класически в 58-ата минута, когато най-добрият в състава на Вихър Мартин Истатков вкара след самостоятелен пробив. Малко след това влезлият като резерва Георги Владимиров излъга вратаря и покачи на 4:0. В 75-ата минута Вилиян Манолов засече центриране от дясно и отбеляза почетното попадение за Партизан. Две минути по-късно Светлан Кондев оформи крайния резултат - 5:1.

Вихър: Даниел Първанов, Емилиян Ивов, Лъчезар Григоров, Денис Петков, Мартин Симеонов, Евелин Петков, Калин Милчев, Бисер Ефремов (Светлан Кондев), Валери Беров (Георги Владимиров), Кристиян Методиев-кап., Мартин Истатков.

Партизан: Тихомир Стефанов, Станимир Стефанов, Юлиян Георгиев, Христо Христов, Николай Трънчев, Сергей Каменов, Радослав Зарев, Емил Манолов, Вилиян Манолов, Иван Митев, Ангел Петров.

Голмайстори:
1:0 Кристиян Методиев (1), 2:0 Валери Беров (11), 3:0 Мартин Истатков (58), 4:0 Георги Владимиров (67), 4:1 Вилиян Манолов (75), 5:1 Светлан Кондев (77).

Главен съдия: Емилиян Тодоров.

Асистенти: Николай Михайлов, Никола Десиславов.

Жълти картони: Евелин Петков, Кристиян Методиев (Вихър).

Стадион с изкуствена настилка в парк "Огоста” - 100 зрители.

"А” ОФГ Монтана, ХI кръг, Резултати:

Вихър (Николово) - Партизан (д-р Йосифово) 5:1

Миньор-Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново) 3:2

0:1 Юлиян Найденов (18), 1:1 Любомир Харачаров (42), 2:1 Веселин Троянов (56), 3:1 Калоян Димитров (69), 3:2 Ангел Ангелов (90+4).

Бойчиновци - Вихър (Бързия) 6:1

Ком (Берковица) - Вършец 0:0

5 ноември, неделя, 14:30 часа: