През първото полувреме гостите от Мездра доминираха на терена и закономерно поведоха в резултата чрез Александър Лазаров, който се разписа в 17-ата минута на мача за 0:1.

След почивката домакините натиснаха и създадоха няколко добри положения за гол. С перфектни намеси в тези минути се отличи вратарят на младите локомотивци Станимир Николовски, който на три пъти спасиопасни удари на противникови играчи, останали сами срещу него.

Все пак козлодуйчани стигнаха до пълен обрат. Най-напред в 60-ата минута Дейвид Гешев възстанови равенството - 1:1, а пет минути по-късно Иван Маринов вкара за 2:1.

Две минути преди края на редовното време обаче централният нападател на "червено-черните" Любослав Валентинов оформи крайното 2:2 с точен изстрел от границата на наказателното поле.

Юношите младша на Локо (Мездра) започнаха в следния титулярен състав: Станимир Николовски, Цветелин Иванов, Георги Иванов, Цветомир Тодоров, Михаил Иванов, Марио Лилов, Рич Данов, Александър Лазаров, Любослав Валентинов, Росен Крумов (кап.) и Теодор Вишински. През второто полувреме в игра влязоха Христиан Ангелов, Марио Йолов, Тихомир Петровски, Милен Милчов и Венислав Митов.

Начело в класирането в Зона "Враца" при U17 е ОФК Локомотив с актив от 10 точки и голова разлика 25:6, следван от Първа атомна (Козлодуй) със 7 т. (14:4) и мач по-малко и Чавдар 1957 (Бяла Слатина) с 6 т. В следващия кръг младшата на Локо (Мездра) почива, а на 31 октомври (сряда) гостува на Чавдар 1957 (Бяла Слатина).