"Младшата" на Локо (Мездра) игра в състав: Цветомир Николов, Георги Иванов, Петър Петков, Веселин Янчев, Росен Крумов, Кристиян Кирилов (кап.), Петър Петров, Иван Марианов, Ерик Тронков, Тони Христов и Ивалин Николов. През второто полувреме влязоха Любослав Валентинов, Росен Иванов, Радослав Панов и Цветомир Тодоров.

В останалите срещи от кръга лидерът Ботев (Враца) победи Кариана (Ерден) с 5:0, а опашкаря Ботев (Криводол) загуби от Ком (Берковица) с 1:6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) по програма почиваше.

В класирането води Ботев (Враца) с 35 точки, следван от Чавдар 1957 (Бяла Слатина) с 23 и Ком (Берковица) с 20 т. Юношите на ОФК Локомотив делят четвърто-пето място заедно с Кариана (Ерден) с по 19 т., като монтанчани са с мач по-малко.

В следващия кръг "младшата" на Локо (Мездра) почива, а на 11 май от 17:00 часа приема аутсайдера Ботев (Криводол).

Детският отбор на ОФК Локомотив (Мездра) победи у дома Септември 98 (Гложене) със 7:1 в двубой от 17-ия кръг на първенството в Зона "Враца" при U15. С 4 гола в този мач се отличи Александър Лазаров, на два пъти точен бе Михаил Иванов, а веднъж се разписа Владислав Андреев.

В останалите срещи от кръга Ботев (Враца) срази с 5:0 Кариана (Ерден), а Торпедо 2004 (Борован) се наложи с 3:1 над Първа атомна (Козлодуй). Скала 2015 (Оселна) и Любимец (Търнава) по програма почиваха.

Лидер в таблицата, четири кръга преди края на шампионата, е Ботев (Враца) с 43 т., пред ОФК Локомотив с 33 т. и Любимец (Търнава) с 24 т. Скала 2015 (Оселна) заема последното, десето място с 3 т.

В следващите два кръга децата на Локо (Мездра) почиват, а на 19 май гостуват на Първа атомна (Козлодуй).