Монтанци натиснаха още от самото начало на мача, но чак в 42-ата минута поведоха в резултата. Преслав Петров намери в наказателното поле Атанас Илиев, централният нападател си спря топката на гърди и с ефектен удар с левачката я изпрати в мрежата за 0:1.

1:1 направи Тодор Чаворски в 50-ата мин., след като засече с глава центриране отдясно. Точно 4 минути продължи радостта на домакините. Вратарят Петър Дебърлиев изби силния шут на Николай Цветков-Демона, но при добавката Николай Минков не сгреши за 1:2. В 62-ата мин. Демона ознаменува добрата си игра с гол. Той нахлу отдясно в наказателното поле, вратарят спаси първи му удар, но топката отново попадна у Цветков и този път той бе по-прецизен за крайното 1:3.

Хебър (Пазарджик) - Монтана 1921 1:3 (0:1)

Хебър (Пазарджик): Петър Дебърлиев, Георги Андонов, Асен Георгиев, Андриан Краев, Димитър Везалов, Даниел Пехливанов, Цветели Тонев, Янко Ангелов-кап., Божидар Васев, Томислав Папазов, Тодор Чаворски. Треньор: Добромир Митов.

Монтана 1921: Васил Симеонов, Валери Христов, Иван Михов-кап., Преслав Петров, Костадин Гаджалов, Димитър Илиев, Николай Минков, Владимир Айтов, Атанас Илиев, Николай Цветков, Тони Тасев. Треньор: Владимир Иванов.

Голмайстори: 0:1 Атанас Илиев (42 мин.), 1:1 Тодор Чаворски (50 мин.), 1:2 Николай Минков (54 мин.), 1:3 Николай Цветков (62 мин.).

Главен съдия: Георги Иванов.

Асистенти: Костадин Тановчев, Николай Попниколов.

Жълти картони: (Хебър); (Монтана).

Стадион "Христо Гюлеметов" - Брацигово: 400 зрители.