© личен архив

„Железничарите“ откриха резултата още в 1-та минута с гол на Тонислав Колев, след центриране на Върбан Ценов.

Гостите обаче успяха да направят пълен обрат само за 5 минути.

В края на полувремето, след самостоятелен пробив, Иван Кирилов отбеляза за 2:2.

Втората част започна с гол за „Локомотив“, автор на който стана Християн Цоцовски.

Минути по-късно Радослав Даков се разписа със силен удар от малък ъгъл, а крайното 5:2 оформи Александър Андров с диагонален изстрел.

В края на полувремето при падане, след сблъсък с вратаря на гостите, капитанът на „черно-белите“ Владимир Йолов пострада. Наложи се идването на линейка.

Първа помощ на играча оказаха реферът и докторът на мача. Бързата намеса предотврати по-сериозни последствия. Играчът е настанен в мездренската болница, а треньорът и отборът му го очакват скоро отново на терена.

След този успех „Локомотив“ запазва първото място във временното класиране с актив от 9 точки и голова разлика 26-3.

В следващия кръг възпитаниците на Владимир Найденов гостуват на „Ком“ в Берковица. Двубоят е на 26-ти октомври от 16:00 часа.