В другия двубой от IX кръг на първенството Чавдар 1957 (Бяла Слатина) победи като гост Карина (Ерден) с 0:6. Първа атомна (Козлодуй) по програма почиваше.

Начело във временното класиране в зоналното първенство при U17 е ОФК Локомотив със 17 точки, следван от Първа атомна (Козлодуй) с 16 т. и Чавдар 1957 (Бяла Слатина) с 12 т.

В следващия кръг юношите младша на Локо (Мездра) приемат Първа атомна (Козлодуй). Дербито между първия и втория в таблицата е в петък, 5 април, от 16:00 часа на изкуствения терен на градския стадион.

Междувременно детският отбор на ОФК Локомотив също ремизира като гост в поредния, XII кръг от първенството в Зона "Враца". Подрастващите "железничари" завършиха 2:2 с Ком в Берковица. Домакините поведоха в резултата още в самото начало на мача, но след почивката момчетата на треньора Стоян Стоянов стигнаха до пълен обрат с попадения на Тихомир Петровски и на Лидиян Лозанов. В заключителните минути на срещата обаче берковчани се възползваха от неразчетените действия в отбраната ма гостите и откраднаха едната точка.

В останалите двубои Околчица (Моравица) победи Любимец (Търнава) с 3:2, а Торпедо 2004 (Борован) разгроми Искър 1923 (Роман) с 8:1. Двубоят Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна) беше отложен. Първа атомна (Козлодуй) почиваше.

Начело в подреждането при U15 е ОФК Локомотив с 28 т., пред Първа атомна (Козлодуй) с 22 т. и Дунав 2016 (Селановци) с 19 т. Околчица (Моравица) е шеста с 12 т., а Скала 2015 (Оселна) дели осма-девета позиция заедно с Искър 1923 (Роман) с по 4 т.

В следващия кръг децата на Локо (Мездра) приемат Чавдар 1957 (Бяла Слатина). Мачът е в събота, 6 април, от 10:30 часа на изкуствения терен на градския стадион.