В другия двубой снощи SEBN (Мездра) се наложи над Ботев (Брусен) с 4:3 (на полувремето 2:0) в среща от предварителна група "C". Мартин Монов и Момчил Николов дадоха комфортна преднина до почивката за отбора на завода за кабелни комплекти.

Две минути след антракта Генади Атанасов намали на 2:1, но секунди по-късно Николай Тодоров бе точен от малък ъгъл за 3:1. След това в рамките на 5 минути Ботев (Брусен) стигна до 3:3 с попадения на Йоаким Стефанов и Генади Марчелов. Десет минути преди края на мача обаче с изключително красив гол с левачката в стил "Марко ван Бастен" Момчил Николов донесе крайни успех на SEBN.

Тази вечер турнирът продължава със срещите Млади надежди - Мездра 98 от предварителна група "A" и Околчица (Моравица) - Площад "Македония" от предварителна група "D". Първият двубой е с начален час 18:30, а вторият - от 19:30 часа.