© Мирослав Гетов

Първото полувреме премина без сериозни опасности пред една от двете врати.

Втората част започна с отлична възможност за домакините, но ударът на Михаил Иванов бе отразен от вратаря на гостите.

Двайсетина минути преди края на срещата новото попълнение в състава на "железничарите" - Мариян Кусев, фаулира съперник в наказателното поле и съдията отсъди 11-метров наказателен удар. Зад бялата точка застана Браиан Асенов, чийто удар нацели страничния стълб.

Малко преди края на двубоя Васил Сапунджиев не успя да се разпише. В 88-та минута гостите от Славяново откриха резултата. Цветан Петров центрира от корнер, Ивайло Сайков изби, но кълбото се озова у Христо Илиев, който не сбърка за 0:1. В ответната атака Ваньо Иванов бе неточен.

"Локомотив": Васил Асенов, Стефан Стефанов, Генади Петров (Мариян Кусев), Васил Сапунджиев, Ваньо Иванов, Николай Ганчев, Светослав Валериев, Деян Иванов, Иван Аспарухов, Михаил Иванов, Ивайло Бояджиев (Ивайло Сайков, Иво Иванов, Гроздан Илиев, Паоло Петков)
старши треньор: Диан Попов

"Вихър": Теодор Тодоров, Светослав Кръстев, Христо Илиев, Кристиян Григоров, Благовест Ленков, Жулиен Бенков, Цветан Петров, Радослав Батов, Калин Иванов, Габриел Каменов, Димитър Димитров (Светлин Линев, Янислав Иванов, Милен Тодоров, Валдемар и Брайан Асенови, Крис Димитров)
старши треньор: Николай Боянов

Следващата контрола на "Локомотив" е на 16-ти юли срещу дублиращия тим на „Ботев“ (Враца). На 23-ти юли в Мездра гостува съставът на „Дреновец“. Последната проверка е на 30-ти юли срещу „Надежда“ (Доброславци).