© sportal.bg/football

Срещата започна повече от добре за мездренчани , които материализираха предимството си с гола на Сергей Георгиев. 30 минути след първия съдийски сигнал Пламен Петров центрира в наказателното поле и за опитни голмайстор не бе трудно да отправи неспасяем удар с глава във вратата на „болярите”. Локомотивци създадоха още няколко положениая, но не успяха да ги материализират.

Младата селекция на треньора Стефан Николов направи победния обрат след почивката. В 54-ата минута Йоан Маринов стреля от границата на наказателното поле за 1:1. Калоян Ненчев осигури успеха, насочвайки с глава топката в мрежата след центриране от корнер.

Така след IV-я кръг на Северозападна Трета лига, отборът на Локомотив (Мз) остава на четвърта позиция във временното класиране с голова разлика 10:4.

В следващия кръг мездренчани приемат Локомотив 1927 (Дряново). Срещата е на 28 септември от 17:00 часа на градския стадион.

Източник: sportal.bg