Срещата започна с подчертан домакински натиск и териториално превъзходство за домакините, което бе материализирано в 13 мин от Иван Кирилов. В 39-ата минута, след изпълнение на ъглов удар, Васил Сапунджиев засече рикоширалата в гредата топка за 2:0 и удвои резултата, след което съперниците се оттеглиха на почивка.

Второто полувреме започна отново с подчертан превес за локомотивци и в 71 мин. Деян Иванов направи резултата класически. Малко преди края на срещана, в 81-ата минута, Сергей Георгиев простреля за четвърти път вратаря на гостите с красив удар от много малък ъгъл. Домакините можеха да бият с повече.

През втората част Николай Христозов пусна в игра Христо Митев, Гроздан Илиев, Асен Русинов, Сергей Георгиев, Иван Велчев, Милен Илиев, Николай Иванов и Йоан Цанев.

За „Локомотив“ играха: Цветелин Ставрев , Ваньо Иванов, Николай Ганчев (кап.), Кристиян Атанасов, Васил Сапунджиев, Михаил Бешев, Иван Кирилов, Светослав Валериев, Кристиян Йотов, Ивайло Бояджиев, Деян Иванов и Кристиян Димитров.