© Архив

Двубоят на изкуствения терен в Мездра премина под пълната доминация на „железничарите”.

През първото полувреме за „червено-черните” се разписаха, Християн Ивов, Паоло Петков, Валентин Христов, а по два гола отбелязаха Божидар Цветков, Светли Бонев и Росен Крумов. Гостите успяха да върнат само едно попадение.

И втората част започна с натиск на домакините, които бързо стигнаха до още три гола. Точни за момчетата на Влади Найденов бяха Владимир Стефанов, Александър Лазаров и Ралин Тодоров, правейки резултата 11:1.

Солидната преднина, която „Локомотив” натрупа успокои домакините и гостите се възползваха от това, стигайки до 11:4.

Промяната в резултата амбицира „железничарите”, които се втурнаха в атака и не оставиха никакъв шанс на своя съперник за нещо повече.

Константин Здравков отбеляза страхотен гол, правейки резултата 12:4.
Иван Русев и Стефан Тасев ознаменуваха дебюта си за старшата възраст с попадения и оформяйки крайния резултат 15:4.

Така след този двубой „железничарите” са на втора позиция във временното класиране с актив от 28 точки и голова разлика 55:15.

Следващата среща на „Локомотив” е в петък, от 16:00 часа, когато на стадиона в Мездра гостува третия в подреждане „Ботев” (Враца).