В 9-та минута Васил Сапунджиев върна топката към своя страж. До нея първи стигна играч на гостите, но Васил Асенов успя да улови кълбото, предотвратявайки гол в своята врата.

Десетина минути по-късно Пламен Венелинов стреля встрани от целта.

В средата на първата част Ваньо Иванов напредна по десния фланг и центрира към Пламен Венелинов, който прати топката високо над напречната греда.

Най-чистото положение бе пред Михаил Иванов, който пред голлинията се размина с топката.

Второто полувреме премина с домакински натиск като съперникът разчиташе на контраатаки.

Стартови състави: Васил Асенов, Стефан Стефанов, Васислав Димитров, Васил Сапунджиев, Николай Ганчев /к/, Гроздан Илиев, Михаил Иванов /83 Иван Аспарухов/, Светослав Валериев, Пламен Венелинов /90 Митко Милчев/, Деян Иванов /66 Антонио Йорданов/, Ваньо Иванов

старши треньор: Диан Попов

"Левски": Васил Тодоров, Цветослав Игнатов, Веселин Митев, Цветомир Димитров, Любомир Борисов, Тихомир Тодоров, Ивайло Раденцов (капитан), Леон Илиев, Венцислав Миленов, Евгени Систов, Ивайло Иванов
старши треньор: Дочко Дочев

След този двубой „железничарите“ остават на 12-то място във временното класиране с актив от 23 точки и голова разлика 22:36.

В следващия кръг „Локомотив“ гостува на третия в подреждането „Локомотив“ (Горна Оряховица). Срещата е на 30-ти април от 17:00 часа.